Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google Zaloguj przy pomocy Steam Logowanie »
PolscyGracze.pl korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji. Jeżeli chcesz pozbyć się tej wiadomości, proszę kliknąć:    Akceptuje korzystanie z ciasteczek
Zdjęcie

Jak poprawić celność z pistoletu?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

Keisari

Keisari

Rozkręca się

• Użytkownicy
  • 53 postów
A jaką czułość myszy preferujecie? Ja gram na 0.9 i chyba przy tym zostane.

Vir4d

Vir4d

SWAGGER

• VIP
  • 1802 postów
0.5 na x7 najwolniejsza.

36wMsA4.png

vToose

vToose

Dużo pisze

• Przyjaciel
  • 247 postów

Ważne jest raczej DPI myszki niż czułość w grze.
Aby sprawdzić ile macie DPI w myszce wpiszcie jej nazwę/model w google lub sprawdźcie w oprogramowaniu jeśli to myszka dla graczy.

0.15 w plikach gry
1200 DPI
+mousefix dla win7

BieliK

BieliK

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 24 postów

Potwierdzam zmniejszenie czułości myszki na pistolety szczególnie te LR dziła niesamowicie dobrze. Szczególnie jak masz dodatkowy guzik na myszce do szybkiego zmieniania czułości.

Hmm,
na moje BFH jest za dynamiczną grą aby bawić się w czułość myszki... Może jak się gra snajperem, który siedzi na tyłach lub osłania z daleka swoich kompanów ale jako agent albo żołnierz z pistolem po prostu trzeba tym grać, po jakimś czasie samo przyjedzie pr0 skill'owanie :D W tej grze jest tyle przycięć, lagow itp. itd., że zanim coś wciśniesz to zdążysz zginąć... po sobie wiem, że to co napisałem wyżej ma podstawy z doświadczenia (sam kiedyś płakałem, że to chyba same boty z tymi pistolami a teraz też podobnie potrafię :D)

Można co nieco zobaczyć tutaj:
http://bfhpolska.pl/...=20449#pid20449

Futrzak

Futrzak

Dużo pisze

• Użytkownicy
  • 125 postów
ja mam 1000 dpi , 1,8 w grze :]

Celnosc na mando wynosi 3,5 - 4,0 i sie waha. Na innych to samo :] Tak jestem chory z ta czułościąale inaczej grac nie umiem ;d

Mikel

Mikel

Idiota

• Streamer
  • 477 postów
3,5? 4,0? WTF?

Chyba 0.35 lub 0.4 -,-
Dołączona grafika

Ive

Ive

Dużo pisze

• Przyjaciel
  • 290 postów

chyba wie co napisal, w kliencie mozna ustawic czulosc do 10

Keisari

Keisari

Rozkręca się

• Użytkownicy
  • 53 postów
@.@

Mam 1000 dpi i czułość ustawioną na 0.7 i mimo to mam problem z wycelowaniem w odległe cele. Jak wy możecie grać na tak wysokiej?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych